Zumba Praha aneb Kam na zumbu v Praze?

Rozhodli jste se vyzkoušet zumbu, ale netušíte, kde se v blízkosti vašeho okolí nachází zkušení instruktoři? Pokud jste do vyhledávače zadali „zumba Praha“ a nenašli jste vhodný kurz, buďte v klidu. Vyberte si našeho seznamu prověřených zumba dance kurzů, nebudete litovat. Ještě předtím si ale přečtěte několik praktických tipů, které se vám při výběru mohou hodit. Vycházíme z vlastních zkušeností.

Zumba v hlavním městě Praha

Jak správně vybrat kurz zumby v Praze?

1. Vzdálenost od bydliště

Praha je velká, a proto je na místě zhodnotit, zda se vybraný zumba kurz nenachází příliš daleko od vašeho bydliště. Cestování přes polovinu metropole vás bude bavit jen dočasně, brzy vás dojíždění omrzí. Proto si předem rozmyslete, jak velkou vzdálenost jste ochotni absolvovat. Na druhou stranu rozhodně není od věci zvolit kvalitního instruktora, který kurzy pořádá o něco dál.

2. Kvalita vs cena

Cena kurzů zumby v Praze bývá rozdílná, často i výrazně. Samozřejmě neplatí, že nejdražší zumba fitness = nejlepší a i velmi levný kurz vás může naopak příjemně překvapit. Obecně jsou však zkušenější instruktoři dražší. Na cenu proto hleďte až na druhém místě, kurzy pod dohledem odborníka vám dají mnohem více než levnější, ale za to nudné a stereotypní cvičení.

3. Příjemný instruktor

Instruktor zumby vám musí sednout. Bude-li vám sympatický, cvičení vás bude bavit mnohem více než s někým, kdo je sice profesionál, ale ne vaše krevní skupina. Pamatujte, že jedním z hlavních důvodů pro cvičení zumby je zábava a odreagování, proto v Praze hledejte zumbu, která vás uspokojí i v tomto směru.

4. Zumba pro začátečníky / pokročilé

Máte se zumbou zkušenosti? Pokud již zvládáte základy, hledejte kurz pro pokročilé. V opačném případě logicky preferujte lekce zumby pro začátečníky.

Doporučené kurzy zumby

Zumba Praha 1

Název kurzu Adresa Web

Zumba Praha 2

Název kurzu Adresa Web

Zumba Praha 3

Název kurzu Adresa Web

Zumba Praha 4

Název kurzu Adresa Web

Zumba Praha 5

Název kurzu Adresa Web

Zumba Praha 6

Název kurzu Adresa Web

Zumba Praha 7

Název kurzu Adresa Web

Zumba Praha 8

Název kurzu Adresa Web

Zumba Praha 9

Název kurzu Adresa Web

Zumba Praha 10

Název kurzu Adresa Web